top of page

Cannabication - O nas

expo1.jpg

MISJA

Naszym głównym celem jest dostarczanie wysokiej jakości naturalnych produktów konopnych.

 

Chcemy budować z naszymi klientami długotrwałe relacje oparte na zaufaniu. Dlatego zawsze wymagamy odpowiedniej dokumentacji i certyfikatów potwierdzających jakość produktów w naszej ofercie.​

LNE photo_edited.jpg

WIEDZA

Staramy się na bieżąco aktualizować swoją wiedzę wzbogacajac ją w najnowsze informacje związane z surowcami konopnymi. Dzięki temu zawsze jesteśmy w stanie oferować naszym klientom usługi na najwyższym poziomie.

Wierzymy że warto dzielić się wiedzą z partnerami w biznesie. Dlatego na naszej stronie znajdziecie dział Materiały naukowe  w którym gromadzimy różnorodne artykuły i publikacje związane z naszą działalnością.

MARKA FIRMY STARTOM

 

Jako Startom jesteśmy zaangażowani w dystrybucję naturalnych produktów konopnych pod marką Cannabication. Operujemy na tym wciąż rozwijającym się rynku od 2019 roku. W trakcie naszej działalności z powodzeniem zbudowaliśmy bliskie relacje z wieloma dostawcami oraz odbiorcami. Surowce Cannabication znajdują zastosowanie w suplementach, kosmetykach, olejkach, e-liquidach, produktach dla zwierząt i innych.​

expo2.jpg

ELASTYCZNOŚĆ

Cannabication charakteryzuje się wysoką elastycznością. Nie ograniczamy się do naszej obecnej oferty. Nieustannie wzbogacamy swoje portfolio w nowe produkty. Często szukamy nowych surowców konopnych na życzenie naszych stałych klientów. Staramy się być atrakcyjni zarówno dla dużych jak i mniejszych odbiorców. Obsługujemy zarówno hurt jak i detal.

 

Potrzebujesz surowców konopnych? Zapraszamy do kontaktu. We canna your biz !

podz.jpg
bottom of page